Bank, który pomaga zadłużonym kojarzy nam się z czymś nierealnym i niemożliwym. No bo jak to? Banki są od tego, aby zarabiać na klientach, dając im wysoko oprocentowane kredyty gotówkowe, przez które łatwo popsuć sobie historię kredytową. Bankowe kredyty kojarzą nam się też z długim okresem spłaty, ciągłymi telefonami od marketerów i nieprzyjaznymi placówkami.

Banki a firmy, które udzielają chwilówek

Z drugiej strony są instytucje, które udzielają tak zwanych chwilówek. Są to proste i łatwo dostępne oferty na małe kwoty. Tymczasem, niewiele osób zauważa, że chwilówki są łatwym sposobem na wpadnięcie w pętle zadłużeń. Dlatego banki dokładnie analizują naszą zdolność kredytową, po to abyśmy mogli poradzić sobie później ze spłatą kredytu.

Jak wybrać odpowiedni bank, który pomaga zadłużonym?

Tutaj z pomocą przychodzi pośrednik finansowy Habza Finanse. Taki pośrednik posiada mnóstwo ofert bankowych w jednym miejscu. Doświadczeni doradcy potrafią przeanalizować sytuację finansową klienta i dopasować do niej odpowiednią ofertę. Dzięki temu znalezienie banku, który pomaga zadłużonym jest znacznie prostsze. Pośrednik finansowy doskonale zna wszystkie ukryte kruczki i koszty, które stosują banki. Potrafi więc wynegocjować dla klientów rzetelną ofertę, która nie będzie obciążać budżetu finansowego, a jednocześnie pomoże klientom, wyjść ze spirali finansowej.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *