Mało kto wie, że w dzisiejszych czasach nasz pojazd może być idealnym zabezpieczeniem finansowym. Zwykle patrzymy na niego jako narzędzie pracy, coś co pozwala nam się przemieszczać. Często jest też inwestycją. Gdy jednak pojawiają się kłopoty finansowe, myślimy o tym, by go sprzedać.

Niestety nie ma nic gorszego niż sprzedaż pojazdu pod wpływem emocji i nagłej potrzeby. Nie tylko sprzedajemy go wówczas po zaniżonej cenie, ale też pozbywamy się szansy korzystania z auta w późniejszym czasie. Na szczęście na rynku funkcjonują pożyczki pod zastaw samochodu w Warszawie.

Na czym polega pożyczka pod zastaw samochodu

Jedna z popularnych form kredytowania jest ostatnio pożyczka pod zastaw samochodu. Warszawa to miasto, gdzie funkcjonuje takie rozwiązanie. Ich idea jest prosta. Bank, przygotowuje dla nas korzystną ofertę finansową, której zabezpieczeniem jest samochód. Wartość auta zatem jest podstawą do udzielenia kredytu. Takie rozwiązanie finansowe oferują doradcy finansowi z Habza Finanse.

Szczegóły pożyczki pod zastaw samochodu

Aby korzystnie wycenić auto, doradcy we współpracy z rzeczoznawcą, określają na podstawie cen rynkowych właściwą wartość pojazdu. Jest to istotne ponieważ klienci mogą otrzymać pożyczkę aż do 80% wartości auta. Takie rozwiązanie często ratuje nasze finanse i pozwala spełnić potrzeby finansowe. Jeśli natomiast nastąpi sytuacja, w której nie będziemy mogli takiej pożyczki spłacać, samochód przechodzi na własność banku.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *