Samochód to często motor napędowy naszych działań. To dzięki niemu możemy dostać się w docelowe miejsce, jesteśmy bardziej mobilni i elastyczni. Mało kto wie jednak, że samochód może być naszą drogą do pozyskania pożyczki pod zastaw samochodu. Warszawa i inne duże miasta wprowadziły już to rozwiązanie, z którego korzysta wielu posiadaczy aut.

Pożyczki pod zastaw samochodu w Warszawie a zdolność kredytowa

Często nasz dochód i zdolność kredytowa jest obciążona na tyle, że nie mamy możliwości pozyskania kolejnego kredytu gotówkowego. Banki często jednak nie są w stanie poza kryterium dochodowym udzielić kredytu na inne zabezpieczenie. Warto jednak rozważyć taką opcję jak pożyczki pod zastaw samochodu w Warszawie.

Jak działają pożyczki pod zastaw samochodu?

Pożyczki pod zastaw samochodu, udzielane są nawet do 60-85% wartości pojazdu. To oznacza, że im bardziej wartościowe auto, tym większą pożyczkę otrzymamy. Zabezpieczeniem takiej pożyczki jest samochód. Dzięki temu nie musimy posiadać dodatkowego dochodu, aby pożyczkę uzyskać. Nasz pojazd to przecież nasz kapitał. Dzięki niemu możemy zwiększyć swoją wiarygodność kredytową i uzyskać dodatkową pożyczkę, która pomoże spłacić często pilne zobowiązania.

Atuty pożyczki pod zastaw samochodu

Dodatkowym autem tego kredytu jest fakt, że nie jest sprawdzany w BIK. Niezależnie więc od tego, czy posiadaliśmy opóźnienia w spłatach kredytu, czy też w ogóle od pewnego czasu nie spłacamy zobowiązań, otrzymamy dodatkową pożyczkę, aby uzdrowić swoją sytuacje finansową. W sytuacji, gdy pożyczka nie jest spłacana, pojazd pozostaje własnością pożyczkodawcy. Często jest to lepsza sytuacja, niż gdybyśmy sami musieli takie auto sprzedawać za tanie pieniądze, by podreperować swój budżet. Dodatkowo wycena takiego auta jest wykonana przez rzetelną firmę, na podstawie średniej wartości rynkowej, dzięki czemu wartość auta jest określona w uczciwy sposób.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *